DEMETGÜL PANSİYON - ERDEK

77151 kişi inceledi.
0 (266) 225 51 13
Adres : Yukarı yapıcı köyü Belkız cd okul No: 1, Düzler Köyü

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 4000 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 100 metre
Pansiyonumuz ve Bahçemiz Bahçemiz Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımızın Mutfağı 3 Kişilik Odalarımız Banyo ve Lavabo Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımızın Banyosu Bahçemiz Doğa Manzarası Yemyeşil Bahçemiz Pansiyonumuz Deniz Manzarası
DEMETGÜL PANSİYON TANITIM

Erdek Düzler Mevkii bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Pansiyon, denize 100 metre, en yakın merkeze 4000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 Oda olarak belirtilmiştir. Demetgül Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 16 oda ve 100 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 gün hizmet vermektedir.Demetgül Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 51 13 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

DEMETGÜL PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Erdek Tek Gecelik Pansiyonlar   Erdek Sadece Oda Pansiyonlar   Erdek Altenatif Tatil Pansiyonları   Erdek En Ucuz Pansiyonlar   Erdek Muhafazakar Pansiyonlar   Erdek Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Erdek Apart Pansiyonlar   Erdek İslami Pansiyonlar   Erdek Pansiyon   Erdek Pansiyon Fiyatları  

Nasıl Çalışır?

Erdek bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.