DEMETGÜL PANSİYON - ERDEK

56392 kişi inceledi.
0 (266) 225 51 13
Adres : Düzler Mevkii No: 2, Düzler Köyü

Denize Mesafe Denize Mesafe: 50 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 4000 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
Pansiyonumuz ve Bahçemiz Bahçemiz Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımızın Mutfağı 3 Kişilik Odalarımız Banyo ve Lavabo Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımızın Banyosu Bahçemiz Doğa Manzarası Yemyeşil Bahçemiz Pansiyonumuz Deniz Manzarası
DEMETGÜL PANSİYON TANITIM

Erdek Düzler Mevkii bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Pansiyon, denize 50 metre, en yakın merkeze 4000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 Oda olarak belirtilmiştir. Demetgül Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 20 oda ve 100 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 gün hizmet vermektedir.Demetgül Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 51 13 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

DEMETGÜL PANSİYON HARİTA

Erdek Ucuz Pansiyonlar   Erdek Muhafazakar Pansiyonlar   Erdek İndirimli Pansiyonlar   Erdek Tek Gecelik Pansiyonlar   Erdek Sadece Oda Pansiyonlar   Erdek Altenatif Tatil Pansiyonları   Erdek Bahçeli Pansiyonlar   Erdek Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Erdek Aileye Uygun Pansiyonlar   Erdek Apart Pansiyonlar   Erdek İslami Pansiyonlar   Erdek Pansiyon  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Erdek Balnet

Toplam 16 değerlendirme

8,2 PUAN
Nasıl Çalışır?

Erdek bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.