GÖKTUR MOTEL - ERDEK

30488 kişi inceledi.
Adres : Düzler Mevkii Askeri Kamp Yanı

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 500 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Plajdan Güneşlenme Keyfi Plajımız Plaj Mavi Evimiz Mavi Evimizin Odaları Mavi Evimizin Odaları Sarı Evimiz Pembe Evimiz Pembe Evimizin Odaları Pembe Evimizin Odaları Bahçemiz Bahçemizden Bir Görünüm Karavanımız Karavanımız Oyun Parkımız Hayvanat Bahçemiz Çay Bahçemiz Resepsiyon Ortak Mutfaklar Ortak Duş ve Wc Motel Konaklama Evlerimiz Motel Konaklama Evlerimiz Motel Konaklama Evlerimiz Çift Kişilik Yatak Odası Çift Kişilik Yatak Odası Çift Kişilik Yatak Odası 2 Kişilik Yatak Odası 2 Kişilik Yatak Odası Odamız Odamızın Banyosu Plajımız Kumsal ve Deniz Bungalow Evlerimiz Bahçemiz ve Villalarımız Bahçemiz Bungalow Villalarımız Tek Kişilik Odalarımız Tek Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Beş Kişilik Odalarımız Oyun Parkımız Cafemiz Bahçemiz Verandamız Kumsal Plajımız ve Deniz Bungalow Evler Bahçemiz Kendi Beslediğimiz Hayvanlar Motelimiz Bahçemizden Deniz Manzarası Karavan
GÖKTUR MOTEL TANITIM

Balıkesir, Erdek’te, denize sıfır bir noktada yer alan Göktur Motel’e, Bandırma’dan özel araç, taksi ve minibüslerle kısa sürede ulaşmak mümkün.

60 yatak kapasiteli, toplamda 22 adet olan odalarda banyo, tuvalet, sürekli sıcak su, kablosuz internet bağlantısı, televizyon ve uydu sistemi bulunuyor.

Denize sıfır konumdaki Göktur Motel, özel plaj ve şezlong hizmetine sahip. Tesiste bungalow tipi tahta evlere ek olarak karavanlar ve çadırlar için kamp alanı da mevcut.

Yarım pansiyon anlayışıyla hizmet veren Göktur Motel, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri servis ediyor.

Erdek pansiyon ve otel alternatiflerinin olduğu bölgede deniz, kum, güneş keyfiyle birlikte Kyzikos Antik Kenti'ni, Paflima Koyu'nu, Avşa, Paşalimanı, Marmara Adaları'nı gezebilir, su sporu ve doğa sporları yapabilirsiniz.  

Erdek Düzler Mevkii bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 0 metre, en yakın merkeze 500 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 22 Oda, 60 Yatak olarak belirtilmiştir. Göktur Motel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Göktur Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 22 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.

Göktur Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Erdek Denize Sıfır Pansiyonlar   Erdek Tek Gecelik Pansiyonlar   Erdek Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Erdek Sadece Oda Pansiyonlar   Erdek Özel Plajlı Pansiyonlar   Erdek Altenatif Tatil Pansiyonları   Erdek En Ucuz Pansiyonlar   Erdek Deniz Manzaralı Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Erdek bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.