DOSTLAR MOTEL - ERDEK

700409 kişi inceledi.
Adres : Halitpaşa Mah. Çuğra Mevkii

Denize Mesafe Denize Mesafe: Belirtilmemiştir.
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 500 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Belirtilmemiştir.
Denize Manzaralı Odalar Deniz Manzaralı Odalar Bulunmaktadır.
DOSTLAR MOTEL TANITIM

Erdek Çuğra Mevkii bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize metre, en yakın merkeze 500 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 30 oda,75 yatak olarak belirtilmiştir. Odalar deniz manzaralıdır. Dostlar Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 30 oda ve 80 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, otopark, oda temizlik servisi hizmetleri sunmaktadır.

Dostlar Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Erdek Denize Sıfır Pansiyonlar   Erdek Tek Gecelik Pansiyonlar   Erdek Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Erdek Sadece Oda Pansiyonlar   Erdek Özel Plajlı Pansiyonlar   Erdek Altenatif Tatil Pansiyonları   Erdek En Ucuz Pansiyonlar   Erdek Muhafazakar Pansiyonlar   Erdek Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Erdek İslami Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Erdek bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.