YAKAMOZ PANSİYON - ERDEK

13030 kişi inceledi.
0 (266) 225 51 94
Adres : Sahil Mah. Piri Reis Cad. Cuğra Mevkii No:58

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Şezlonglarımız Plajımız Plajımız ve İskelemiz Plajımız Üç Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Odalarımız Banyo ve Lavabo Çift Kişilik Odalarımız İki Kişilik Odalarımız İki Kişilik Odalarımızın Banyo ve Lavabosu Dört Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımız Restaurantımız Bar ve Cafemiz Cafemiz ve Deniz Cafemiz
YAKAMOZ PANSİYON TANITIM

Erdek Çuğra Mevkii bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 27 Oda 73 Yatak olarak belirtilmiştir. Yakamoz Pansiyon bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Yakamoz Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 23 oda ve 65 yatak bulunmaktadır.

365 Gün hizmet vermektedir.Yakamoz Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 51 94 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

YAKAMOZ PANSİYON HARİTA

Erdek Ucuz Pansiyonlar   Erdek Merkezdeki Pansiyonlar   Erdek İndirimli Pansiyonlar   Erdek Denize Sıfır Pansiyonlar   Erdek Tek Gecelik Pansiyonlar   Erdek Sadece Oda Pansiyonlar   Erdek Özel Plajlı Pansiyonlar   Erdek Altenatif Tatil Pansiyonları   Erdek Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Erdek Aileye Uygun Pansiyonlar   Erdek Tatil Pansiyonları  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Erdek Balnet

Toplam 0 değerlendirme

- PUAN
Nasıl Çalışır?

Erdek bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.