YAKAMOZ PANSİYON - ERDEK

15615 kişi inceledi.
Adres : Sahil Mah. Piri Reis Cad. Cuğra Mevkii No:58

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Şezlonglarımız Plajımız Plajımız ve İskelemiz Plajımız Üç Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Odalarımız Banyo ve Lavabo Çift Kişilik Odalarımız İki Kişilik Odalarımız İki Kişilik Odalarımızın Banyo ve Lavabosu Dört Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımız Restaurantımız Bar ve Cafemiz Cafemiz ve Deniz Cafemiz
YAKAMOZ PANSİYON TANITIM

Erdek Çuğra Mevkii bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 27 Oda 73 Yatak olarak belirtilmiştir. Yakamoz Pansiyon bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Yakamoz Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 23 oda ve 65 yatak bulunmaktadır.

Yakamoz Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Erdek Denize Sıfır Pansiyonlar   Erdek Tek Gecelik Pansiyonlar   Erdek Sadece Oda Pansiyonlar   Erdek Özel Plajlı Pansiyonlar   Erdek Altenatif Tatil Pansiyonları   Erdek En Ucuz Pansiyonlar   Erdek Merkezdeki Pansiyonlar   Erdek Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Erdek Tatil Pansiyonları  

Nasıl Çalışır?

Erdek bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.