ABANT PANSİYON - ERDEK

19756 kişi inceledi.
Adres : Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Kampı Yanı Arif Kalıpsızoğlu Caddesi No: 38

Denize Mesafe Denize Mesafe: 80 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 2000 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 80 metre
Pansiyonumuz Bahçemiz ve Çam Ağaçlarımız Apart Dairelerimizin Girişi Bahçemizde Kamelya Keyfi Pansiyonumuz Pansiyonumuzda Ortak Mutfak Apart Daire 1 Apart Daire 1 Apart Daire 1 Odalarımızın Girişi 9 Numaralı Oda Apart Dairemizde Mutfak 3 Kişilik Apart Dairemiz 3 Kişilik Apart Dairemizin Banyosu Bungalow Evlerimiz Bungalow Odamız 5 Kişilik Apart Dairemiz 5 Kişilik Apart Dairemiz 5 Kişilik Apart Dairemizde Çift Kişilik Oda 5 Kişilik Apart Dairemizin Banyosu 5 Kişilik Apart Dairemiz 5 Kişilik Apart Dairemizde Mutfak Odalarımızın Girişi 5 Numaralı Oda 5 Numaralı Oda Banyosu Müstakil Odalarımız 4 Numaralı Oda 4 Numaralı Odanın Banyosu
ABANT PANSİYON TANITIM

Erdek Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 80 metre, en yakın merkeze 2000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 80 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 21 Oda, 60 Yatak olarak belirtilmiştir. Abant Pansiyon bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Abant Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 22 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.

Abant Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Erdek Tek Gecelik Pansiyonlar   Erdek Sadece Oda Pansiyonlar   Erdek Özel Plajlı Pansiyonlar   Erdek Altenatif Tatil Pansiyonları   Erdek En Ucuz Pansiyonlar   Erdek Tatil Pansiyonları   Erdek Apart Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Erdek bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.